REKLAMAČNÍ ŘÁD

PROCES REKLAMACE
Zrušení

Přijímáme zrušení objednávky před odesláním nebo vyrobením produktu. Pokud bude vaše objednávka zrušena, obdržíte plnou náhradu. Nemůžeme zrušit objednávku, pokud byl produkt již odeslán.     

Vrácení zboží (pokud existuje)

Přijímáme vrácení produktu. Zákazníci mají právo požádat o vrácení peněz do 14 dnů od obdržení zboží.   
Abyste měli nárok na vrácení, musí být produkt nepoužitý a ve stejném stavu, jako když jste jej obdrželi. Musí být také v originálním balení. Ke zpracování vašeho vrácení potřebujeme účtenku nebo doklad o nákupu.      Zakoupený výrobek nevracejte výrobci.
Zákazníkům bude účtován maximálně jeden poplatek za doručení (toto platí pro vrácení). uživateli nebudou účtovány poplatky za vrácení produktu při vrácení.   


Vrácení peněz (pokud existuje)

Jakmile obdržíme a zkontrolujeme vaši refundaci, zašleme vám e-mail s potvrzením přijetí. Také vás upozorníme na schválení nebo zamítnutí vašeho vrácení. V případě schválení bude vaše vrácení zpracováno a kredit bude automaticky připsán na vaši kreditní kartu nebo původní platební metodu během zadaného počtu dnů.     

Zpoždění nebo chybějící vrácení peněz (pokud existuje)

Pokud jste peníze ještě neobdrželi, zkontrolujte nejprve svůj bankovní účet.
Poté se obraťte na společnost, která vydala vaši kreditní kartu, protože může nějakou dobu trvat, než bude refundace oficiálně převedena.  Poté kontaktujte svou banku. Odeslání refundace často chvíli trvá. Pokud jste toto vše provedli a stále jste neobdrželi refundaci, kontaktujte nás na adrese addressempomaboss@163.com.      


Kontaktujte prosím zákaznický servis na  cccoong@163.com.Pokud je vrácení chybou zákazníka, musí nést náklady na dopravu.  Přesný poplatek by měl záviset na expresní společnosti, kterou si vyberete.

Pokud je přijaté zboží z našich důvodů poškozené nebo vadné, uživatel není povinen z tohoto důvodu nést náklady na poštovné.