FAQ

Potřebuji k objednávce fakturu?

Ne, můžete si objednat i jako host. Pokud však u nás máte účet, získáte více výhod:   

l Rychlý platební proces

l Snadné zobrazení stavu vaší objednávky a historie objednávek

l Dostávejte aktualizace s podrobnými informacemi o našich nových verzích a speciálních akcích

2. Jaké platební metody přijímáte?

Přijímáme všechny hlavní kreditní karty (VISA, Mastercard, Discover, AMEX) a PayPal.

3. Jak bezpečná je moje online objednávka?

Když provádíte online nákupy pomocí kreditní karty, všechny vaše informace jsou zadány na zabezpečené webové stránce SSL.  Vaše informace jsou poté zašifrovány pomocí SSL a odeslány přímo do sítě našeho poskytovatele kreditních karet, kde jsou vaše karta a transakce autorizovány a schváleny.  Informace o vaší kreditní kartě nejsou uloženy na našich serverech.

Existují lekce?

Všechny naše transakce jsou prováděny v amerických dolarech. Pokud je vaše kreditní karta v jiné měně, bude celková částka vaší objednávky vypočítána na základě denního směnného kurzu v den, kdy vydavatel karty zpracuje transakci.   

Jak nastavit doručovací adresu?

Vzhledem k tomu, že naše webové stránky a služby jsou založeny na anglickém jazyce, všechny informace, které zadáte, musí být zadány v angličtině, včetně interpunkce. Pokud některé z písmen ve vaší adrese obsahuje písmena v jiném jazyce než angličtině, doporučujeme používat podobná anglická písmena. Můžete například změnit písmeno "?" v "c".       

6. Mohu po objednání změnit doručovací adresu?

Vezměte prosím na vědomí, že jakmile bude vaše objednávka zpracována nebo odeslána, nemůžete změnit svou dodací adresu. Aktualizujte prosím doručovací adresu na svou domovskou adresu místo na adresu do zaměstnání, protože nevíme, jak dlouho bude celní celní úřad balíček držet.  

7. Jak dlouho trvá doručení a jak mohu sledovat svou zásilku?

Dodací lhůta závisí na zvolené variantě doručení. Jakmile bude vaše objednávka odeslána, zašleme vám sledovací číslo a webovou stránku. Neneseme odpovědnost za zpoždění způsobená celními úřady ve vaší zemi.     

8. Co mám dělat, pokud v mé objednávce chybí produkty?

Pokud něco stále chybí, okamžitě nás kontaktujte na  cccoong@163.com.